Fronius Primo 4.6kW Solárny Invertor – Jednofázový

1363,96 

Fronius Primo 4.6kW Solárny Invertor – Jednofázový

Jednofázový beztransformátorový striedač Fronius Primo je dokonalým striedačom pre domáce inštalácie. Maximálna flexibilita v dizajne systému je dosiahnutá s invertorom SuperFlex Design. Charakteristiky tohto meniča umožňujú rýchlu a jednoduchú inštaláciu, ktorá môže byť vykonaná vo vnútri alebo vonku. Údržba je užívateľsky príjemná vďaka montážnemu dizajnu SnapINverter. Fronius Primo je jedným z najkomunikatívnejších meničov dostupných na trhu, pomocou WLAN alebo Ethernetu sa pripája k internetu a umožňuje vlastníkom systému monitorovať ich systém na diaľku.

Katalógové číslo: 1062 Kategórie: ,

Popis

Fronius Primo 4.6kW Solárny Invertor – Jednofázový

Techický list

Inovatívny dizajn kĺbového systému tohto invertora ponúka užívateľovi jednoduchú inštaláciu a servis. Pripojovací priestor a priestor pre výkonovú súpravu sa inštalujú oddelene, pričom najskôr sa namontuje prípojný priestor a káble na stenu, potom nasleduje priestor pre výkonovú súpravu. To znamená, že pri údržbe jednotky nie je potrebné odpájať celý menič; je potrebné odstrániť iba priehradku výkonového dielu a ponechať káble, nastavenia a konfigurácie na mieste.

Integrované rozhranie WLAN

Spoločnosť Fronius zahrnula do tohto striedača s rozhraním WLAN jednoduché monitorovanie údajov. Striedač sa pripája bezdrôtovo a umožňuje užívateľovi sledovať výkon solárneho FV systému cez Fronius SolarWeb pomocou zariadenia pripraveného na internet.

Dizajn SuperFlex

Inovatívny dizajn SuperFlex umožňuje meniču zvládnuť akékoľvek ťažkosti, s ktorými sa môže stretnúť sám, ako sú rôzne orientácie strechy, tienenie alebo ak sa moduly pridajú do systému neskôr. Dosahuje sa to technológiou SuperFlex, ktorá spája systémové požiadavky do jedného formátu meniča. Maximálna flexibilita je zaručená vysokým systémovým napätím a širokým rozsahom vstupného napätia. Všetky DC vstupy a MPPT sú preto schopné pokryť celý nominálny výkon meniča, vďaka čomu je tento menič vhodný pre akúkoľvek aplikáciu.

Dynamic Peak Manager

Dynamic Peak Manager je nový algoritmus MPPT, ktorý sa mení pri hľadaní maximálneho pracovného bodu. Úplná charakteristická krivka sa rutinne kontroluje, aby sa našiel bod globálneho maximálneho výkonu (GMPP), a to aj pri čiastočnom zatienení. Inteligentná sieť pripravená Spoločnosť Fronius pripravila svoju technológiu na budúcnosť tým, že vybavila svoje striedače pre inteligentnú sieť budúcnosti. Do týchto meničov boli zabudované pokročilé funkcie siete, medzi ktoré patria riadiace funkcie pre optimálne napájanie jalového/efektívneho výkonu. Táto funkcia umožňuje stabilnú prevádzku siete aj za okolností, keď je hustota solárnej fotovoltaiky veľmi vysoká a výsledným faktorom môžu byť straty výnosov. To pomáha zabezpečiť návrat vášho FV systému.

Výrobca: Fronius

Fázy: 1 fáza

Výkon kW: 4.6

Typ meniča: On-Grid

invertorPostavený v DC:Áno

č. MPPT:2

Zabudovaná komunikácia: Voliteľné

Off-Grid kompatibilný: Áno

Rozmery (mm) (V x Š x H): 645 x 431 x 204

 

Ďalšie informácie

Hmotnosť 21,5 kg
Fázy

Typ

Výkon

Výrobca