Fronius Symo 4,5 kW – 1 MPPT Solárny invertor trojfázový s komunikáciou

1854,34 

Fronius Symo 4,5 kW – 1 MPPT Solárny invertor trojfázový s komunikáciou

SKU: 4.210.032

 

Beztransformátorový trojfázový invertor Fronius Symo je vhodný pre solárne FV systémy všetkých veľkostí. Maximálna flexibilita v dizajne systému je zaručená vďaka vysokému systémovému napätiu, širokému rozsahu vstupného napätia a neobmedzenému použitiu vo vnútri aj vonku. Fronius Symo je jedným z najkomunikatívnejších meničov dostupných na trhu, pomocou WLAN alebo Ethernetu sa pripája k internetu a umožňuje vlastníkom systému monitorovať ich systém na diaľku.

Katalógové číslo: 1002 Kategórie: ,

Popis

Fronius Symo 4,5 kW – 1 MPPT Solárny invertor trojfázový s komunikáciou

SKU: 4.210.032

• Jedinečný proces výmeny PC dosky Fronius
Servisní partneri Fronius sú schopní zabezpečiť rýchly servis striedačov vďaka jedinečnému spôsobu vývoja radu Fronius Symo. Tieto jednotky boli navrhnuté špeciálne na to, aby bola výmena dosiek PC rýchla a efektívna, aby sa minimalizovalo množstvo prestojov systému.

SnapINverter
Inovatívny dizajn kĺbového systému tohto invertora ponúka užívateľovi jednoduchú inštaláciu a servis. Pripojovací priestor a priestor pre výkonovú súpravu sa inštalujú oddelene, pričom najskôr sa namontuje prípojný priestor a káble na stenu, potom nasleduje priestor pre výkonovú súpravu. To znamená, že pri údržbe jednotky nie je potrebné odpájať celý menič; je potrebné odstrániť iba priehradku výkonového dielu a ponechať káble, nastavenia a konfigurácie na mieste.

• Integrované rozhranie WLAN
Spoločnosť Fronius zahrnula do tohto striedača s rozhraním WLAN jednoduché monitorovanie údajov. Striedač sa pripája bezdrôtovo a umožňuje užívateľovi sledovať výkon solárneho FV systému cez Fronius SolarWeb pomocou zariadenia pripraveného na internet.

• Otvorená dátová komunikácia
Spoločnosť Fronius zabezpečila jednoduché pripojenie svojich striedačov ku komunikačným platformám, ktoré ponúkajú dodávatelia tretích strán. Otvorený štandardný protokol Modbus TCP SunSpec poskytuje jednoduchý spôsob nadviazania dátového spojenia s inými systémami. To sa dosiahne použitím existujúceho rozhrania Ethernet, ktoré poskytuje spoľahlivú komunikáciu.

• Inteligentná sieť pripravená
Spoločnosť Fronius pripravila svoju technológiu na budúcnosť tým, že vybavila svoje striedače pre inteligentnú sieť budúcnosti. Do týchto meničov boli zabudované pokročilé funkcie siete, medzi ktoré patria riadiace funkcie pre optimálne napájanie jalového/efektívneho výkonu. Táto funkcia umožňuje stabilnú prevádzku siete aj za okolností, keď je hustota solárnych fotovoltaických zariadení veľmi vysoká a výsledným faktorom môžu byť straty výnosov. To pomáha zabezpečiť návrat vášho FV systému.

Výrobca: Fronius
Fázy: 3 fáza
Výkon kW: 4.5
Typ meniča: Strunový invertor
Postavený v DC: Áno
č. MPPT: 1
Zabudovaná komunikácia: Zabudované
Off-Grid kompatibilný: Áno
Rozmery (mm) (V x Š x H): 645 x 431 x 204

Ďalšie informácie

Hmotnosť 19,9 kg
Fázy

Typ

Výkon

Výrobca