Tepelné čerpadlo GRUBMANN EcoLogic M-140

5090,00 

Tepelné čerpadlo s tepelným výkonom 8,4 kW je vybavené ekologickým chladivom R32 a EVI inverterovou technológiou s  energetickou účinnosťou A++/A+++ za dostupnú cenu, s možnosťou získania dotácie až 2622€. Ideálne riešenie pre ekologické a úsporné vykurovanie domov.

Katalógové číslo: M-140 Kategórie: Značka:

Popis

Grubmann EcoLogic M-140 – Tepelné Čerpadlo vzduch voda s výkonom 8,4 kW

Tepelné čerpadlo s výkonom 8,4 kW Grubmann EcoLogic M-140 je typický monoblok vzduch-voda s prémiovým EVI inverterom a kompresorom Panasonic. Tepelné čerpadlo predstavuje ideálne riešenie pre vykurovanie a chladenie vášho domu. S vynikajúcou energetickou úsporou A++/ A+++, vysokou účinnosťou a cenovou dostupnosťou, tento model je perfektným zariadením pre novostavbu do 140m², alebo starý dom bez zateplenia do 100m².

Vykurovací faktor dosahuje účinnosť (COP) hodnoty až 4.91, čo ho radí medzi popredné tepelné čerpadlá na trhu. Ekologické chladivo R32 znižuje emisie CO2, čím prispieva k ochrane životného prostredia, a zároveň zvyšuje efektívnosť čerpadla. Jeho intuitívne ovládanie prostredníctvom dotykového displeja alebo mobilnej aplikácie v slovenčine zabezpečuje maximálny komfort pre používateľa.

V prípade potreby, automatický spätný chod zabezpečí efektívne rozmrazovanie v extrémnych mrazoch, s podporou záložného tepelného telesa s výkonom 3kW. Napájanie z 230V (1-fáza) a kompaktné rozmery robia toto tepelné čerpadlo ideálnym pre väčšinu nehnuteľností.

Využite možnosť získať dotácie až do výšky 2622€ v rámci projektu Zelená domácnostiam.

Kompletná Inštalácia tepelného čerpadla

Bez ohľadu na to, či máte novostavbu alebo starší dom, naši skúsení technici zabezpečia profesionálnu inštaláciu tepelného čerpadla Grubmann EcoLogic M-140. Kontaktujte nás telefonicky alebo emailom a my vám radi vykonáme obhliadku a pripravíme cenovú ponuku prispôsobenú vašim potrebám. S naším odborným prístupom získate nielen kvalitné tepelné čerpadlo, ale aj istotu, že je správne nainštalované a optimalizované pre váš domov.

Pre viac informácií, ohľadom inštalácie alebo cenovú ponuku vrátane materiálu nás neváhajte kontaktovať emailom alebo telefonicky.Ďalšie informácie

Hmotnosť 110 kg
Rozmery 97 × 47,5 × 83,5 cm
Výrobca

Fázy

Výkon